Dziękujemy!

Twój email został poprawnie potwierdzony.
Za chwilę otrzymasz mailem zamawiane materiały. W międzyczasie…

Czy wiesz, że pragnienie założenia rodziny to jedno, a wiedza i umiejętność zrobienia tego, to już zupełnie co innego?

A gdybyś dostała gotowy przepis jak krok po kroku nauczyć się budowania relacji?


Gdybyś wiedziała, co i jak zrobić, aby spotkać fajnego mężczyznę gotowego do związku,

bez gierek i manipulacji,

bez zmuszania się do działania wbrew sobie,

bez poczucia frustracji i zagubienia,

bez marnowania czasu na pal***ów,

czy uwierzyłabyś, że jest to dla Ciebie możliwe?

Bo widzisz, tylko dwie kobiety na dziesięć uczą się, jak budować relację z mężczyzną, która doprowadzi do trwałego i szczęśliwego małżeństwa.

Jak więc widzisz, większość kobiet pozostanie sfrustrowana swoją samotnością. Będą też dalej próbować nieskutecznych sposobów na spotkanie mężczyzny swojego życia. Ale Ty rozpoczynasz właśnie właściwą drogę w kierunku małżeństwa i już wkrótce zobaczysz efekty. I to dużo szybciej niż myślisz, że jest to możliwe.

Mówię to z taką pewnością, bo sama przeszłam tą drogę. Gdy miałam 29 lat, zakończył się mój kilkuletni związek. I później, przez kolejne lata czekałam, aż moje życie miłosne samo się ułoży. Mijał czas i nic się nie zmieniało. Ciągle trafiałam na nieodpowiednich facetów. W końcu, po prawie 4 latach zrozumiałam, że to tak nie działa.

Że pragnienie założenia rodziny to jedno, a wiedza i umiejętność zrobienia tego, to już zupełnie co innego. Dlatego zaczęłam się uczyć. Efekty przyszły bardzo szybko. Po niecałych dwóch latach pracy nad sobą poznałam Darka – mojego męża.
Teraz wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe, aby pomagać kobietom świadomie budować ich życie miłosne tak, aby tworzyły trwałe relacje pełne wzajemnego szacunku, intymności, przyjaźni i namiętności.

To, o czym chcę Ci tu opowiedzieć, to dokładnie ten sam sposób, dzięki któremu ja sama i dziewczyny, z którymi pracuję, rozpoczęłyśmy drogę do małżeństwa

Podczas gdy większość kobiet wciąż działa po omacku w relacjach z mężczyznami, Ty możesz zacząć świadomie budować swoje życie miłosne i skończyć z samotnością.

Jeśli widzisz mnie pierwszy raz, to pozwól, że opowiem Ci o sobie kilka słów. Nazywam się Zuza Górska-Kanabus. Jestem doktorem psychologii i coachem relacji. Na co dzień pomagam dziewczynom w spełnianiu ich marzenia o spotkaniu tego Jedynego, ślubie i założeniu rodziny. Dziś chcę Ci krótko opowiedzieć o tym, jak trafić na odpowiedniego mężczyznę, czyli o 3 ważnych etapach w kierunku małżeństwa. Szczerze mówiąc, żałuję, że sama tak późno je odkryłam.
To oczywiście tylko szkic całego rozwiązania. Ale chcę Ci pokazać, dlaczego te 3 etapy są tak ważne oraz wskazać, jak to się ma do całościowego obrazu sytuacji.
Ponieważ od samotności, braku faceta i poczucia bycia niekochaną do bycia kochaną i kochającą żoną prowadzi szersza droga.
Ale zacznijmy od tych 3 etapów, o których nikt nie mówi. Są nimi:
  1. Ty sama.
  2. Ty i oni.
  3. Ty i ten Jeden.

W pliku, który za chwilę znajdzie się na Twojej skrzynce mailowej, znajdziesz opisane trzy etapy, które stanowią solidną podstawę dla skutecznego randkowania. Dzięki nim:

  1. poczujesz się pewniej na randkach,
  2. przestaniesz trafiać na palantów i powtarzać błędy przeszłości,
  3. zaczniesz świadomie kształtować swoje życie miłosne,
  4. szybciej spotkasz odpowiedniego faceta.
I nie są to puste obietnice. Dzięki pracy w tych trzech obszarach zobaczysz, jak bardzo możesz zmienić swoje życie miłosne.

Chcę Cię uprzedzić, że informacje o 3 etapach w kierunku małżeństwa, które do Ciebie wysłałam, dają tylko ogólny obraz. Jest tam za mało miejsca, aby opisać złożoność tych zagadnień. Obie wiemy, że aby spotkać odpowiedniego faceta, musisz głębiej zajrzeć w pragnienia swojego serca. Aby Ci w tym pomóc, opracowałam kurs on-line Kierunek Małżeństwo, a w nim ćwiczenia, które poprowadzą Cię krok po kroku w określaniu tych obszarów.

Dlatego chcę Cię teraz zaprosić do zainwestowania niewielkiej ilości czasu i zobaczenia mojej strony internetowej. Dzięki temu będziesz mieć jasność co do tego, czy moja propozycja jest dla Ciebie i pomoże Ci ruszyć w kierunku małżeństwa.

Dlatego kliknij teraz poniższy przycisk i przejdź na stronę, na której zobaczysz dokładnie, w jaki sposób możesz spotkać odpowiedniego faceta.